Recenzje

Chciałabym podzielić się z Wami moją osobistą opinią na temat kosmetyków i produktów pokrewnych (a czasami nawet pewnych usług w salonach kosmetyczno-fryzjerskich). Głownie będę publikowała informacje odnośnie produktów, które są wg mnie bardo dobre, które sama używam i które stosuję regularnie bądź dopiero odkryłam i chciałabym, aby zagościły w mojej łazience na dłużej. Uważam, że jest tyle produktów, które są mniej znane a są rewelacyjne, więc warto skupić się właśnie na tym.

Zawsze, kiedy zastanawiałam się czy zakupić produkt drogi szukałam najpierw opinii, niestety w wielu przypadkach było bardzo trudne zadanie. Większość opinii jest na temat produktów powszechnego użytku. Rzadko zdarza się recenzja kosmetyku drogiego wraz z informacją, gdzie można nabyć kosmetyk oryginalny, tak, żeby oczywiście nie przepłacić.

Wiadomo, że jeśli kosmetyk kosztuje 10-20 zł to jesteśmy w stanie na własnej skórze sprawdzić jego działanie. Natomiast jeśli zastanawiamy się nad kosmetykiem drogim, to decyzja nie jest już taka prosta. Dlatego w większości opinie będą dotyczyły kosmetyków droższych, które warto mieć u siebie. Oczywiście jeśli napotkam na drogi "bubel" również o nim opowiem!!

Jestem też "wierna" pewnym seriom kosmetycznym, które uważam za rewelacyjne dlatego też pomimo, że nie są one kosmetykami z wyższej półki również pojawią się u mnie :).

Jako, że nie przepadam za zakupami stacjonarnymi i z oszczędności czasu i wygody preferuję zakupy przez internet, będę podawała sprawdzone miejsca, gdzie kupiłam swój produkt. Będziecie miały pewność, że produkt dociera do zamawiającego i jest na pewno produktem pełnowartościowym i oryginalnym.

Zapraszam do lektury :)

_____________________________________________________________________________________________

Dotychczasowe recenzje takich marek jak (produkty wybrane):
 - Giorgio d'Armani
 - L'oreal Paris
 - Gratiae
 - Revitalash
 - Chenice

W planach:
 - Marion
 - Farmona
 - Osmo Essence
 - Kobo
 - Sleek
 - Eveline
 - MUFE
 - Kallos

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz